Vaše první ohlasy

"Milá Miládko, jsem vděčná za Tvoji pomoc, rady a možnost porozumět věcem. Dáváš mi úplně nový pohled na svět kolem. Posílám první mandalu.
Neuveřitelne jsem se u toho odreagovala." 

"Mandala č. 10 mně vzala za srdce. Než jsem začala, vzala jsem si tužku a papír a už to fičelo:" Co když si přeju jen to, co si myslím, že je možné? Co když je možné všechno? Pak bych si mohla všechno přát. A co když si dovolím přát si cokoliv ? A jaké jsou možnosti, že se to splní ? Pochybuji. Copak jsem vědma, abych věděla, co se může splnit? Nestačilo by dovolit si přát cokoliv? Prostě si to dovolit? Mít jakékoliv přání. "
Pak už následoval seznam mých přání, který postupně doplňuju. Opravdu se mi líbilo, jak se mi rozběhly myšlenky, jak to šlo samo, moc mně to bavilo. "

Miládko, posílám poznámky, jak jsem si je psala při dokreslování mandaly č. 4: Hledám pochopení - pochopení pro sebe, přijetí pro sebe. Hledám sama sebe, kdo to chápe? Proč je mi blbě, kdo to chápe? A chápu to já? Vždyť hledám sebe, svůj život, zatím mám pocit, že jsem na vedlejší koleji a hledám hlavní cestu. Pro sebe, pro svůj naplněný život. A co když tohle pochopení hledáme všichni? Buď k sobě laskavá, vždyť zatím jen hledáš, pochop to. Hledáš, co chceš, co potřebuješ. Zjišťuješ, co nechceš. A nevíš, co chceš.

Umím mít radost ze života? Učím se to. Znovu a znovu se radovat z maličkostí, i když mám pocit, že můj svět se hroutí. Můžu být smutná a zároveň mít radost ze života? Nic nevím. 

Co mně běželo hlavou - život sám určitě má svou moudrost. Jak by jinak mohl být? Životní moudrost, to bude jiná káva, mám pocit, že ji pracně získávám s každou další zkušeností, takže vlastně se není čeho bát, když něco prožiju, jen něco pochopím, možná zmoudřím, možná ne, co já vím. :)

Moc hezky jsem se u malování cítila a užila jsem si čas, který patřil jen a jen mně 

Mandaly - dokreslené od Vás

mandala č.1 - kreslení v tvořivosti - tvořivé kreslení

mandala č. 2 - radost ze života - životní radost

mandala č. 3 - odpočinek při zklidnění - zklidnění v odpočinku

mandala č. 4 - hledání pochopení - pochopení v hledání

mandala č. 5 - přirozená harmonie - harmonie v přirozenosti

mandala č. 6 - jemná pravidelnost - pravidelná jemnost

mandala č. 7 - životní síla - síla v životě

mandala č. 8 - moudrost života - životní moudrost

mandala č. 9. - láska a já - moje láska

mandala č.  10 - přání a možnosti - možná přání

až dokreslíte Vy

můžete poslat FOTKU mandaly nebo fotku sami sebe, jak kreslíte

nebo nascenvaný soubor v JPG formátu na

e-mail: miladadolejs@seznam.cz

e-mail: ester@volny.cz

nebo na facebook Milada-mel

nebo na facebook: Ester Dolejšová

Vaši mandalu sem také přidáme

a když přidáte i svoje prožitky, bude to moc fajn

chci také kreslit - snadno si objednám

SEŠIT - 10 mandal k dokreslení

SEŠIT - 10 mandal k dokreslení a zamyšlení + prostor pro vlastní poznámky a postřehy Velikost : A4 - 29,5 x 21 mm díky perforaci si jednotlivé stránky můžete odtrhnout, snadno také vytvoříte čtverec 21x21 pro případné zarámování do čtvercového rámečku Použitá technika a materiály: karton, barevný tisk, perforace pro možné odtržení každé stránky, lepení - vše od profesionálního vydavatele Autorka : Milada Dolejšová, vydáno 2019 Každá mandala byla vytvořena pro konkrétní účel, a to spojením barev, tvarů, textu a autorky další invence. Tím Vám dává velkou příležitost zamyslet se nad tématem , které obsahuje. Kromě toho je to možnost spojení s tvořivostí uvnitř Vás . Samozřejmě platí i to, že kreslení uvolňuje mysl a přináší odpočinek . A vzácné chvíle pro sebe . JAK POUŽÍT ? Mandalu si prohlédněte . Přečtete si text k ní. Dopřejte si chvilku k zamyšlení nad tématem. A pak se můžete pustit do díla . Pod mandalu je fajn si v průběhu kreslení psát své postřehy, nápady, myšlenky . Dokreslenou mandalu pak můžete využít i později - pro sebe, nebo jako dárek. Vystavit si ji. Nebo ji nechat zarámovat a vyzdobit si svůj prostor. KOMU KOUPIT? Tomu, kdo už rád kreslí . Tomu, kdo ke kreslení ještě hledá cestu . Dospělým , kteří byli dětmi. Dětem , ze kterých budou dospělí. Kopírování? Ráda bych, abyste věděli, že když si koupíte originál , může pak vzniknout něco nového a možná zajímavého pro Vás nebo někoho dalšího. při nákupu nad 500 Kč v internetovém obchodě - poštovné ZDARMA

120,00 Kč